Actueel weer Domburg
Laatste update: 2026-03-30 om 23:00 uur
| Temperatuur | 8.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.7 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 46.8 km/u om 04:30 u |
| Minimum temp. | 8.5 °C om 22:55 u |
| Maximum temp. | 11.3 °C om 15:02 u |
| Windchill | 7.3 °C |
| Hitte index | 8.5 °C |
| Dauwpunt | 3.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 71.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 902.0 W/m2 om 12:42 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.3 om 13:55 u |
| Zon op | 07:25 u |
| Zon onder | 20:16 u |